Ceas comparator 10/0,01 mm, rezistent la șocuri 2314-10FA INSIZE
Ceas comparator mecanic de la INSIZE, cu interval de măsurare 10 mm, rezoluție 0,01, precizie 17 µm, carcasă spate plată.
În stoc (2 buc.)
Cod: 2314-10FA
Marcă: Insize
162 Lei 134 Lei fără TVA
Categorie: Ceasuri comparatoare mecanice
Interval: <10 mm
Cod produs: 2314-10FA
  • În conformitate cu DIN878
  • Rezistent la șocuri
  • Rulmenți rubin
  • Indicatori de limită
  • Fixare inel
  • Carcasă spate plată
Specificații tehnice
Interval
  • 0-10 mm
Rezoluție
  • 0,01 mm
Precizie
  • 17 µm
Histerezis
  • 3 µm
Interval de măsurare / rot.
  • 1 mm